Ühistantsimine Pärnu Päikese Kooli eestvedamisel

Loomise kuupäev 11.06.2024

Pärnu Päikese Kool kutsus kõiki erivajadustega laste koolide õpilasi koos juhendajatega üle Eesti ühiselt tantsima ja laulma 31. mail kell 12.00. Kokku lepiti, et kõik esitavad koos laulumängu „Mu koduke on tilluke…“

Kõik osalejad filmisid oma tantsud ning juunikuu jooksul kogutakse salvestatud videod üle Eesti kokku ja monteeritakse ühine vahva meenutus ühisest ettevõtmisest.

Ühise tantsimise ja laulmise eesmärgiks oli tähistada lastepäeva 1. juunil. Tantsimine ja laulmine on võimas viis ühendada meie südamed, luua rõõmu ja jagada armastust. Üheskoos tantsides ja lauldes loome mälestusi ja hetki, mis jäävad meie südamesse kui kallis aare. Hoia seda aaret väikest, lase talle paista päikest!

Kokku osales ühisel tantsuga lastepäeva tähistamisel 14 kooli, 3 lasteaeda ja 2 tantsurühma – üle 600 osaleja üle Eesti, mis on esimese korra kohta tõesti suur number.

Tantsu õpetasid lastele selgeks Eve Tammekänd ja Riina Horn.

Video filmisid Reimo Võip ja Hurmi Jürjens.

Montaaž: Hurmi Jürjens.

Kevade kooli õpilaste tantsu videolink link opens on new page

Viimati muudetud 11.06.2024.