Türi Kevade Kool tähistas oma 34. sünnipäeva

Loomise kuupäev 07.10.2023

Türi Kevade Kooli 34. sünnipäev

4. oktoobril tähistasime Türi Kevade Kooli 34. sünnipäeva. Päev algas meil pidulikult hommikuringis ning õnnitlustega Türi Põhikooli direktori ja majandusjuhataja poolt.
Pidulik aktus toimus kell 14.00. Aktusel esinesid õpilased laulude ja tantsudega ning oma teise etteaste tegi ka koolitöötajate kapell, juhendaja Pille Paal.
Sünnipäeva puhul andis kooli direktor Ülle Müller välja kiidukirju kõigile õpilastele ja kooli töötajatele. Õnnesoovid Türi Vallavalitsuse poolt edastas abivallavanem Elari Niglas ja Türi Lasteaia poolt Triin Kaljur. Etteastega üllatasid head naabrid Türi Päevakeskusest. Südame tegid soojaks lastevanemate head sõnad.
Peale etteasteid ja õnnitlusi söödi ühiselt torti ning seejärel tutvustasid head koostööpartnerid MTÜst Me hoolime Sinust lastevanematele lapsehoiuteenuse võimalusi.

Oleme väga rõõmsad, et meil on tore koolipere - töötajad, lapsed, lapsevanemad ja sõbrad.

Suur aitäh kõigile õnnitlejatele ja palju õnne sünnipäevaks, armas Türi Kevade Kool!

Viimati muudetud 08.10.2023.