Tule meie kooliga tutvuma

Loomise kuupäev 08.03.2024

Tere tulemast Kevade Kooli eelkooli!

Eelkool Türi Kevade koolis on alanud, kuid ka igal järgneval korral võib veel liituda. Huvi korral võib julgelt helistada telefonil 515 2775.
Kohtumised toimuvad 3. aprillil, 16. aprillil, 14. mail ja 28. mail.

Eelkool on suunatud lastele, kes alustavad oma kooliteed 1. septembril 2024. Meie eelkooli eesmärgiks on tutvustada lastele eelseisvat koolielu, pakkuda positiivset õpikogemust ning luua valmisolek ja soov meie kooli tulla.


Eelkool alustas tegevust 28. märtsil 2024.
Järgmised kohtumised toimuvad:

  • 3. aprillil kell 11-12, 
  • 16. aprillil kell 11-12, 
  • 14. mail kell 11-12, 
  • 28. mail kell 11-12

Eelkool pakub lapsele positiivseid õpikogemusi ning lõbusaid ning harivaid tegevusi, mis toetavad tema arengut ja loovad rõõmsa õhkkonna. Samuti aitame lastel valmistuda kooliks, õppides koos erinevaid oskusi ja tutvustades neile koolielu, et luua kindlustunne ja valmisolek koolitee alustamiseks

Palume lapsele kaasa võtta vahetusjalanõud.

Ootame Teie last meiega tutvust tegema!

Türi Kevade kooli pere

 

Lisainfo ja küsimuste korral kirjuta direktor@kevadekool.edu.eelink opens on new page
või helista tel 515 2775, Ülle Müller

 

Türi Kevade Kool on Eesti haridusmaastikul oluline õppeasutus, mis pakub individuaalset ja toetavat õpikeskkonda erivajadustega õpilastele. Koolis võimaldatakse lihtsustatud õpet ning toimetuleku- ja hooldusõpet. Meie eesmärk on igale õpilasele pakkuda vajalikku tuge ja juhendamist nende arengu toetamiseks ning iseseisvaks toimetulekuks. Türi Kevade Kooli meeskond panustab südamega iga õpilase arengusse, luues turvalise ja toetava keskkonna, kus iga laps saab õppida ja kasvada vastavalt oma individuaalsetele vajadustele ja võimetele.

Viimati muudetud 23.04.2024.