Spordipäev Türi staadionil

Loomise kuupäev 11.06.2024

4. juunil toimus Türi linnastaadionil eriline spordipäev „Olümpialootus südameis“.

Osalesid:

Türi Kevade Kool,
Türi Päevakeskus,
Türi Põhikool,
Nurme Kool,
Imavere Kool ja
Koigi Kool.

Osalejaid oli tervitama tulnud Erasmus+ projekti „Tervislik eluviis koolides“ patroon Jüri Ratas. Samuti andsid oma tervitused ja parimad soovid spordipäevaks üle SA Järvamaa nõukogu esimees Toomas Tammik ja Türi valla haridusspetsialist Kati Nõlvak. Koos Eriolümpia Eesti Ühenduse spordidirektori Siret Krukiga said kõik külalised kaasa lüüa täpsusvisetes, mis pakkus palju põnevust.

Spordipäeval võisteldi aga 30-, 60- ja 400 meetri jooksus, kaugushüppes, palliviskes, täpsusvisetes ja täiskasvanud kuulitõukes. Lisaks sai lustida batuudil ja spetsiaalse varustusega teha suuri seebimulle.

Kõik sportlased said osavõtumedali ja iga asutuse parimat sportlast autasustati karikaga. Kõikidele oli päeva lõppedes kosutuseks banaan, tervislik smuuti ja corny. Suur tänu toetuse eest Eriolümpia Eesti Ühendus ja Eesti Kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupp ja südamest tänu spordipäeva peaorganisaatorile Mati Sadamale! Oli väga meeldiv ja sportlik päev.

Sündmusest tegi uudise ka Järva Teatajalink opens on new page.

Pilte spordipäevast saab vaadata SIITlink opens on new page

Viimati muudetud 11.06.2024.