Uudised

KIKi toel toimus õppekäik loomaaeda 18. september kevadekool


LOOMAD ERINEVATES ELUKESKKONDADES

17. septembril külastasid meie koolilapsed loomaaeda. Programm keskendus erinevatele loomaliikidele. Õppekäigul jälgiti mitmesuguste loomade välimust ja käitumist ning seostati seda nende elukeskkonnaga. Õpilased said teada, miks on elevandil suured kõrvad, kuidas kääbusjõehobu märgistab territooriumi ja miks pesukarusid Euroopas ei paljundata. Loomaaias mindi õppekäigul läbi savanni, kiigati troopikasse ning Arktikassegi.

Meetodid: õppetunnis kasutati avastusõppe meetodeid: õppekäik loomaaias, vaatlus, praktilised tegevused, arutelu. Seos riikliku õppekavaga: Loodusõpetus I kooliaste: Organismid ja elupaigad.

LOOMAD ERINEVATES ELUKESKKONDADES

17. septembril külastasid meie koolilapsed loomaaeda. Programm keskendus erinevatele loomaliikidele. Õppekäigul jälgiti mitmesuguste loomade välimust ja käitumist ning seostati seda nende elukeskkonnaga. Õpilased said teada, miks on elevandil suured kõrvad, kuidas kääbusjõehobu märgistab territooriumi ja miks pesukarusid Euroopas ei paljundata. Loomaaias mindi õppekäigul läbi savanni, kiigati troopikasse ning Arktikassegi.

Meetodid: õppetunnis kasutati avastusõppe meetodeid: õppekäik loomaaias, vaatlus, praktilised tegevused, arutelu. Seos riikliku õppekavaga: Loodusõpetus I kooliaste: Organismid ja elupaigad.