Kevade koolis avati pidulikult uus mänguväljak

Loomise kuupäev 09.10.2024

Türi Kevade Kool sai uue mänguväljaku

8. oktoobril avati Türi Kevade Kooli kauaoodatud uus mänguväljak, mis pakub õpilastele rohkem võimalusi aktiivseks ja turvaliseks tegevuseks. Mänguväljaku rajamine oli osa Türi valla investeeringutest, milleks eraldati 25 000 eurot valla eelarvest. Mänguväljaku ehitas Tiptiptap OÜ, kes paigaldas kooli õuealale lisaks mängulinnakule ka kaalukiige, vedrukiige ja kvaliteetse turvaaluse, et tagada ohutus ja vastupidavus.

Mänguväljaku valmimine oli oluline ja kauaoodatud samm. Meie kooli lastele on tähtis, et neil oleks võimalus turvaliselt ja rõõmsalt õues mängida, arendades samal ajal oma liikumis- ja sotsiaalseid oskusi. Värskes õhus liikumine toetab laste füüsilist ja vaimset arengut, mis on meie jaoks prioriteet.

Lisaks Kevade Kooli õpilastele kasutavad kooli ruume ja õueala ka Türi Lasteaia tasandusrühma lapsed. Suveperioodil pakuvad mänguväljaku atraktsioonid rõõmu kooli õpilaskodus toimuvatel lastelaagritel.

Suured tänud Türi Haldusele, kes renoveeris mänguväljaku vana pingi, mis näeb nüüd välja nagu uus.

Lindi lõikasid läbi vallavanem Sulo Särkinen ning haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Triin Pärna koos kooliõpilaste ja -töötajatega.
Mänguväljaku avamisel oli meeleolu loomas Türi Perepesa tibu.
Avamiselt tegid fotojäädvustusi Annika Ratt (tema pildid kohe allolevas galeriis) ning ka Merle Rüütel - tema tehtud pilte saab vaadata SIITlink opens on new page.
Aitäh!
Viimati muudetud 09.10.2024.