Kevade kooli õpilased osalesid teatrietenduses

Loomise kuupäev 04.10.2024

Kevade Kooli õpilased külastasid Rahvusooperit Estonia

3. oktoobril said meie kooli õpilased osaleda erakordses etenduses "Tajuleebe tantsulugu" Rahvusooperis Estonia, mis pakkus lastele unustamatu teatri- ja tantsuelamuse.

Meid tervitasid sõbralikud saaliteenindajad ning juhatasid otse suurele lavale, kus etendus toimus. Koos Estonia andekate artistidega liikusime läbi kauni tantsuloo – alustasime kuningalossist, avastasime maagilise metshaldjate metsa ning lõpetasime muinasjutulise järve ääres, kus elas kaunis luik.

Lapsed said ise etenduses osaleda, tantsida koos esinejatega ning proovida balletikostüüme ja kroone. See andis võimaluse tunda end tõeliste artistidena ning pakkus palju rõõmu ja elevust.

Oleme südamest tänulikud Rahvusooperile Estonia selle imelise projekti eest, mis oli tehtud suure hoole ja pühendumusega just meie kooli lastele!

Lisaks Rahvusooper Estonia külastusele pakkus elamusi ka edasi - tagasi rongisõit ning jalutuskäik Toompeal.

Viimati muudetud 09.10.2024.