Õpetajad osalesid Tartu Maarja Kooli konverentsil

Sisestatud hurmi.jurjens poolt N, 02.05.2024 - 13:47

Kevade kooli õpetajatele möödus 2024. aasta aprillikuine koolivaheaeg õppekava uuendamise tähe all ning kasvatajad osalesid Paides liikumismängude koolitusel.

Kogu pedagoogiline personal osales aga Tartu Maarja Kooli konverentsil „Aja väärtus“, mis oli pühendatud kooli 30. aastapäevale. Konverentsi teema oli välja kasvanud Maarja kooli õpetajate küsimustest oma kooli õpilastele ja nende käekäigule mõeldes.

Volbripäevane väljasõit Veskisillale

Sisestatud hurmi.jurjens poolt N, 02.05.2024 - 13:20

Volbripäeva tähistamine volbrilaupäeval on üks tore kevadine püha! Volbripäeva võib tähistada suure peoga ja maskeerida ennast nõiaks.

Soovi korral võib aga volbrilaupäeval teha hoopis vaikse lõkkeõhtu. Just seda tegime ka meie! Matkasime Veskisillale, proovisime kalapüüki, tegime lõkke ning küpsetasime vorstikesi. Suur tänu Veskisilla lahkele pererahvale!

Rõõmsat kevadpüha kõigile!

Tunnetustuba avatud!

Sisestatud hurmi.jurjens poolt P, 31.03.2024 - 21:36

Kooli avatud uste päeval avasime ka tunnetustoa.

Täitus koolipere pikaajaline soov – valmis teraapiatuba ehk tunnetustuba.

Tunnetustuba valmis tänu paljudele lahketele abilistele. Oleme siiralt tänulikud kõigile, kes tunnetustoa valmimisele õla alla panid. Suurt tuge saime Tervise Abi OÜlt, kes on sarnaseid tubasid varemgi sisustanud ning jagasid lahkelt oma kogemusi.

Eriolümpialt II koht!

Sisestatud hurmi.jurjens poolt P, 31.03.2024 - 21:26

14. märtsil toimus Tartus Eriolümpia Eesti Ühenduse bowlinguvõistlus, kus osales ka Türi Kevade kooli võistkond koos treeneri Mati Sadama ja õpetaja Marge Peneriga. Meeskonnana saavutati II koht!

Meil on tublid õpilased ja tublid juhendajad. Bowlingumängu käime harjutamas Veskisilla Bowlingus. Suured tänud neile selle eest!

Lisatud pildid tegi Marge Pener.

Asu jälgima