Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Kasvatajad Õpetajad Õppenõukogu Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (2)

Andres Tšumakov

Direktor
+372 510 9926
andres.tsumakov@kevadekool.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 09.00-12.00
Muud päevad - kokkuleppel

Evely Schüts

Sekretär-juhiabi
+372 387 8256
evely.schyts@kevadekool.edu.ee

Kasvatajad (3)

Riina Horn

Kasvataja
riina.horn@kevadekool.edu.ee


Tiia Randmäe

Kasvataja
tiia.randmae@kevadekool.edu.ee


Meeli Kadalipp

Kasvataja
meeli.kadalipp@kevadekool.edu.ee

Õpetajad (7)

Eve Tammekänd

Õpetaja
eve.tammekand@kevadekool.edu.ee


Marge Pener

Õpetaja
marge.pener@kevadekool.edu.ee


Ülle Pokk

Õpetaja
ylle.pokk@kevadekool.edu.ee


Maia Must

Logopeed
maia.must@kevadekool.edu.ee


Jaan Kuusik

Eripedagoog
+372 569 83367
jaan.kuusik@kevadekool.edu.ee


Hurmi Jürjens

Muusika
Õpetaja
hurmi.jurjens@kevadekool.edu.ee


Ingrit Talvist

Eripedagoog
53436581
ingrit.talvist@keilark.ee

Töötajad (7)

Luule Vau

Kasvataja abi


Kulno Kadalipp

Kasvataja abi


Heili Rüütel

Kasvataja abi


Tiia Randmäe

Kasvataja abi


Piret Eespere

Puhastusteenindaja


Ly Kirsipuu

Kasvataja abi

Lisainformatsioon: 

Kasvataja abi öösel


Elma Lõhmus

Kasvataja abi

Lisainformatsioon: 

Kasvataja abi öösel, abitööline

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.