Avatud uste päev Kevade Koolis

Сегодня, 28. March 2024

Время 10:00 - 11:00

Ootame kõiki 28. märtsil Kevade Kooli avatud uste päevale ning eelkooli esimesele kokkusaamisele. Lisaks tutvustame soovijatele ka uut tunnetustuba.

Türi Kevade Kool on Eesti haridusmaastikul oluline õppeasutus, mis pakub individuaalset ja toetavat õpikeskkonda erivajadustega õpilastele. Koolis võimaldatakse lihtsustatud õpet ning toimetuleku- ja hooldusõpet. Meie eesmärk on igale õpilasele pakkuda vajalikku tuge ja juhendamist nende arengu toetamiseks ning iseseisvaks toimetulekuks. Türi Kevade Kooli meeskond panustab südamega iga õpilase arengusse, luues turvalise ja toetava keskkonna, kus iga laps saab õppida ja kasvada vastavalt oma individuaalsetele vajadustele ja võimetele.

Ootame kõiki LAHTISTE USTE päevale 28. märtsil. Sellel päeval saab esimest korda uudistada ka vastloodud tunnetustuba.

Samuti on väga oodatud lapsed koos lastevanematega Kevade Kooli eelkooli esimesele kokkusaamisele, et kooliga tutvuda ja kohtuda õpetajatega.

********************************
Heade soovidega

Ülle Müller

Посмотреть больше событий
Опубликовано 03.03.2024. Дата последнего изменения 03.03.2024.