Uudised

Maailmakoristuspäev Türi Kevade koolis toimus 21. septembril 13. september kevadekool

Türi Kevade Kool osaleb koos paljude teiste koolidega Maailmakoristuspäeval.

See ei ole lihtsalt tavaline koristuspäev. Tuhanded õpilased igast Eestimaa nurgast, sealhulgas ka Türi Kevade Koolist, annavad oma osa, et teha üheskoos planeedi ja kogu keskkonna heaks midagi ära. Igaüks on tähtis! Ka kõige väiksema koni või kommipaberi üleskorjamisega aitame koos kaasa meid ümbritseva looduse säilimisele ja kodulinna kodusemaks muutmisele!

Rohkem maailmakoristuspäeva kohta siit: Avaleht - Maailmakoristuspäev

Rohkem maailmakoristuspäeva kohta siit: Avaleht - Maailmakoristuspäev