Õppetöö jätkub 09. detsember andres.tsumakov

Türi Kevade koolis jätkub kontaktõpe ka 14. detsembrist.

Vabariigi Valitsuse poolt antud info põhjal võib kontaktõpe toimuda hariduslike erivajadustega õpilastele ja lubatud on usaldusmeetmeid kasutades personaalsete konsultatsioonide, olümpiaadide, praktika läbiviimine ning eksamite sooritamine.

P.S. Kontaktõppe jätkumisel Kevade koolis on ka Türi Vallavalitsuse heakskiit.

P.P.S. Kehtivad endiselt kõik varasemad reeglid – kooli tohib tuua ainult terveid õpilasi, õpilasi kraaditakse igal hommikul, koolimaja uksed on päevasel ajal lukus, koolimajja pääsevad vaid õpilased ja kooli töötajad, teised vaid direktori teadmisel.

Türi Kevade koolis jätkub kontaktõpe ka 14. detsembrist.

P.S. Kontaktõppe jätkumisel Kevade koolis on ka Türi Vallavalitsuse heakskiit.